Jak wygrywać i pomnażać kapitał?

Ludzie dzień w dzień zastanawiają się, w co ulokować własne oszczędności. Zgromadzenie kapitału nie jest łatwą sprawą. Zazwyczaj trzeba pracować od bladego świtu do późnej nocy, aby móc coś odłożyć z własnej miesięcznej pensji. Niektórym jednak udaje się tego dokonać. Takie osoby nie są jeszcze do końca z siebie zadowolone, ponieważ wiedzą, że ta zarobiona gotówka może przyczynić się do ich lepszego życia. Aby tak się jednak stało, powinna być właściwie zainwestowana. Nie jest to jednak takie proste. Czasami może wydawać się, że o wiele trudniej zgromadzić kapitał, ponieważ możliwości inwestycji są bardzo różne. W gruncie rzeczy sprawy mają się inaczej. Czasami zdecydowanie trudniej podjąć decyzję o właściwej inwestycji. Trzeba jednak zrobić wszystko, aby zgromadzona gotówka pracowała na siebie i stwarzała lepsze perspektywy. Jedną z możliwości inwestowania własnych pieniędzy są na pewno zakłady bukmacherskie. Trzeba wziąć to pod uwagę. Na pewno jednak potrzebna jest to tego odpowiednia wiedza i łut szczęścia. Jak jednak sprawić, aby inwestowanie w typowanie rozstrzygnięć zdarzeń sportowych okazało się naprawdę rentowne w dłuższej perspektywie czasu?
Przede wszystkim, bardzo dużo osób myśli, że wystarczy tylko trochę wiedzy i już z powodzeniem można wygrywać w STS-ie czy Fortunie. Tak się jednak nie dzieje. Trzeba wziąć pod uwagę, że często żelaźni faworyci nie wygrywają swoich spotkań. Warto zatem mieć wiedzę, że nie każdy najlepszy – przynajmniej w teorii – poradzi sobie z tym słabszym. Jak osiągnąć taką umiejętność? Niektórym nie udaje się to w ogóle i cały czas typują zawsze na rywali underdogów. Trzeba jednak mocno interesować się daną dyscypliną sportową, aby być w stanie przewidywać niespodzianki. Dzięki temu, mnóstwo osób jest w stanie zarabiać prawdziwe kokosy. Warto bowiem dodać, że granie na faworytów to często kiepski zarobek. Jeśli zaś ktoś jest w stanie wytypować jego porażkę, to ewentualna wypłata może być bardzo sowita.
Naszym zdaniem najważniejszy – albo również ważny – jest też kapitał i sposób jego zarządzania. Na ten temat powstało już bardzo wiele teorii. Zakłada się jednak, że pojedynczy zakład nie powinien być stawiany za więcej, niż 3% całego budżetu. To bardzo istotna kwestia, z którą wiele osób nie do końca się zgadza. Są ludzie, którzy praktycznie od razu grają za całość. Tak się nie powinno robić. Strategia, żeby nie grać za więcej, niż 3%, jest jak najbardziej słuszna. Wtedy każdy ma aż 33 próby. To dużo. W czasie gry można wyciągnąć naprawdę wiele skutecznych wniosków. Jeśli ktoś od razu zagra za wszystko i przegra, to nic się nie nauczy. Właściwe zarządzanie bankrollem jest w dzisiejszych czasach na wagę złota. Tylko dzięki temu można osiągnąć zamierzone cele, czyli zarabiać naprawdę gigantyczne stawki. To jednak nie wszystko. Odpowiednie dobieranie stawek jest też kluczowe, aby wygrywać jak najwięcej i przegrywać jak najmniej. Trzeba też dobierać kursy do pieniędzy. Oczywiście, te wszystkie umiejętności nie przychodzą od razu. Czasami potrzeba wielu miesięcy, aby je nabyć. Jeśli jednak ktoś będzie odpowiednio zmotywowany, to powinno mu się to udać.
Na pewno jednym z lepszych i sprawdzonych sposobów jest zwiększanie stawki w przypadku przegranej. Jak to zrobić? Najlepiej założyć sobie granie kuponów z AKO w okolicach 3.0. Jeśli przegracie pierwszy zakład, to w kolejnej próbie powinniście już zagrać za dwukrotność początkowej stawki. Jeśli wygracie za drugim razem, to .. i tak zarobicie – nawet biorąc pod uwagę poprzednią przegraną. Jest to chyba całkowicie zrozumiałe. Wytłumaczymy to jednak na przykładzie. Załóżmy, że na pierwszy zakład przeznaczyliście 20 PLN i przegraliście. Wtedy musicie zagrać za 40 PLN po kursie 3.0. Jeśli wygracie to macie 120 PLN – (20+40 PLN) = 60 PLN na czysto! Gdybyście zaś grali wszystko płaską stawką, to … wyszlibyście na zero. To jest właśnie przykład na dobre dobieranie stawek, dzięki któremu można zarabiać naprawdę dobre pieniądze. Oczywiście, ten progresywny system powinien być stosowany minimum na 8 poziomów. Warto zatem tak dobrać budżet, aby każdemu wystarczyło pieniędzy w kontekście kilku ewentualnych potknięć.

Dodaj komentarz